Słupsk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog Kompozytów (Okolice Lęborka)

Lębork

Typ ogłoszenia: Dam Prace

ETIF Polska (nr ewidencyjny 6943)

wymagania:

&#8226; doświadczenie w pracy jako technolog / asystent technologa lub podobnym stanowisku,
&#8226; umiejętność planowania,
&#8226; doskonała organizacja pracy własnej,
&#8226; dobra znajomość jęz. Angielskiego,
&#8226; zdecydowanie i konsekwencja w działaniu,
&#8226; gotowość do relokacji.
obowiązki:

&#8226; praca w systemie ERP,
&#8226; nadzór nad teczkami technologicznymi kompozytowych, produktów balistycznych jak i technologicznych,
&#8226; opracowanie wycen produktów balistycznych,
&#8226; wdrażanie usprawnień procesu technologicznego,
&#8226; inicjowanie działań usprawniających pracę.
oferujemy:

&#8226; stałą pracę w firmie z kapitałem zagranicznym,
&#8226; atrakcyjne warunki pracy,
&#8226; możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
opis dodatkowy:

W związki z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy również kandydatów na stanowiska: Konstruktor Odzieży,
Projektant - Lider Zespołu , Technolog Odzieży, Inżynier Kompozytów.
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule email
podając nr ref. TK/12/11. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o
Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Marzec, 2012  14:34

Identyfikator: 384060

Wyświetleń: 2178