Słupsk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Sklepu Fashion

Słupsk

Obecnie dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko Kierownika Sklepu Fashion w Słupsku.

Sklep butikowy z produktem z wyższej półki.
Oczekujemy od Kandydatów:
Doświadczenia w pracy stanowisku zarówno Kierownika jak i Zastępcy
Znajomości branży fashion
Doświadczenia w koordynacji pracy podległego zespołu
Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie butikowym
Umiejętności organizacyjnych
Umiejętności oceny i utrzymywania standardów

Zakres obowiązków:
Organizacja sklepu
Koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu
Zapewnienie osiągania wyników sprzedażowych
Dbanie o standardy, szkolenia

Zatrudnienie na umowę o pracę.

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem w formacie dokumentu Word na adres: sekretariat@haer.pl/
Prosimy o przesłanie CV oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-Doradztwo Personalne z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 31 Pazdziernik, 2013  15:07

Identyfikator: 484740

Wyświetleń: 2847