Słupsk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Audytor/ankieter &#8211; Słupsk i okolice

Slupsk

Poszukujemy osób do długofalowej współpracy na stanowisko audytora/ankietera ds. przeprowadzania konsumenckich badań rynku w Słupsku i okolicach do 80 km.

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód;
- Wykształcenie minimum średnie;
- Doświadczenie w pracy w branży FMCG mile widziane;
- Skrupulatność i dokładność;
- Uczciwość;
- Zaangażowanie i zapał do pracy;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Znajomość języka angielskiego będzie atutem;

Obowiązki:
Do obowiązków pracownika należeć będzie wizytowanie punktów sprzedaży celem wypełnienia kwestionariusza na podstawie przeprowadzonej w placówce wizytacji i kontroli.

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Ryczałt na benzynę;
- Długofalową współpracę;
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@ad-btl.pl/ w temacie maila wpisując: Audytor Słupsk

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Listopad, 2011  14:49

Identyfikator: 351820

Wyświetleń: 3961