Słupsk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Formierz/modelarz

Słupsk

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973), dla swojego klienta - międzynarodowej firmy, producenta komponentów i układów z kompozytów, poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Słupsk
Nr. ref. FM/02/2016/BM

Główne zadania:
- konstruowanie, modelowanie, wykańczanie i modyfikowanie form,
- budowa form i modeli z żywic poliestrowo-szklanych,
- obsługa elektronarzędzi.

Klient oczekuje:
- wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego,
- wiedzy związanej z żywicami poliestrowo-­szklanymi wzmacnianymi włóknem szklanym,
- doświadczenia w branży laminatów i budowie form oraz modeli,
- umiejętności czytania rysunku technicznego,
- umiejętności planowania (podziału) formy,
- znajomości języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym,
- wyobraźni przestrzennej.

Klient oferuje:
- pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
- pracę w stałych godzinach,
- możliwość rozwoju i awansu,
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji,
- szeroki pakiet funduszu socjalnego.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania poprzez formularz: goo.gl/DNU4V4

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Luty, 2016  21:07

Identyfikator: 574556

Wyświetleń: 3902